€ 10,09 incl.btw
€ 9,26 excl.btw
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Coca-Cola Lemon combineert de legendarische smaak van Coca-Cola met een verfrissende hint van citroen. Deze variant biedt een sprankelende twist op de klassieke cola, waarbij de citrusnoten zorgen voor een extra frisse beleving. Dankzij het compacte 250 ml blikje is de drank snel op de juiste temperatuur en uitermate geschikt voor onderweg, tijdens evenementen of als snelle dorstlesser. Met een tray van 12 stuks is dit een praktische keuze voor wie op zoek is naar een fruitige variatie op het vertrouwde frisdrankassortiment.
- De klassieke Coca-Cola smaak verrijkt met een verfrissend citroenaroma
- Handzaam formaat van 250 ml, perfect voor directe consumptie
- Bevat natuurlijke aroma's en cafeïne voor een oppeppend effect
- Praktische tray van 12 blikjes voor een overzichtelijke voorraad
Ingrediënten
Sprankelend water; suiker; kleurstof: E150d; voedingszuren: E338, E334; natuurlijke aroma's; aroma cafeïne.
Voedingswaarde
| Voedingsstoffen | Per 100 ml |
|---|---|
| Energie (kJ/kcal) | 182 / 43 |
| Totaal vet | 0 g |
| waarvan verzadigde vetzuren | 0 g |
| Koolhydraten | 10,6 g |
| waarvan suikers | 10,6 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
Coca-Cola Europacific Partners Nederland B.V.
Postbus 8775, 3009 AT Rotterdam, Nederland
| Artikelnummer |
41794 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€1,80 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
224 |
| Breedte |
166 |
| Hoogte |
137 |
| EAN code |
5000112692068 |


