€ 32,19 incl.btw
€ 29,53 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €31,54 €28,94 |
| Pre Check | 4 - 7 | €30,90 €28,35 |
| Pre Check | 8 - 999 | €30,26 €27,76 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Cote D'or Mini Bouchee (106 stuks) zijn kleine pralines van melkchocolade in de herkenbare olifantvorm, gevuld met een zachte pralinévulling. Deze doos met 106 stuks is ideaal om te delen, op tafel te zetten bij koffie of thee of klaar te leggen voor gasten en bezoekers.
- Mini pralines van Côte d’Or melkchocolade met zachte pralinévulling.
- Herkenbare kleine olifantjes, ook wel muisjes genoemd.
- Doos met 106 stuks, geschikt om ruim te delen.
- Passend bij koffie, thee, receptie, vergadering of attentiemoment.
- Met cacao uit het Cocoa Life-programma.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, cacaomassa, hazelnoten (7,5%), magere melkpoeder, cacaoboter, plantaardige vetten (palmpit, palm), amandelen (6%), weipoeder (van melk), melkvet, emulgatoren (sojalecithinen, zonnebloemlecithine), aroma’s.
Allergenen
Bevat melk, lactose, noten, hazelnoten, amandelen en soja; kan sporen bevatten van gluten en tarwe.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 2235 kJ / 535 kcal |
| Vet | 30 g |
| waarvan verzadigd | 15 g |
| Koolhydraten | 58 g |
| waarvan suikers | 57 g |
| Eiwitten | 6,5 g |
| Zout | 0,17 g |
Fabrikantgegevens
Mondelez Belgium bv
Stationsstraat 100, 2800 Mechelen, België
| Artikelnummer |
13401 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
7622210229502 |

