€ 108,69 incl.btw
€ 99,72 excl.btw
Uit de handel
Stuur een e-mail wanneer voorradig.
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Bij Compliment.nl koop je voordelig Côte d'Or l'Original Melkchocolade (8x 200g), een luxueuze chocoladereep met een unieke en authentieke smaak. Deze romige melkchocolade heeft een subtiele rokerige toets en verfijnde tonen van vanille. Met ten minste 33% cacao biedt Côte d'Or een rijke smaakbeleving, perfect voor echte chocoladeliefhebbers. Daarnaast ondersteunt het merk met Cocoa Life een duurzame toekomst voor cacao. Ideaal om te delen of jezelf mee te verwennen!
Ingrediënten: Suiker, cacaomassa, magere MELKPOEDER, cacaoboter, weipoeder (van MELK), MELKVET, emulgator (SOJALECITHINE), aroma's
| Voedingswaarden | Per 100g |
|---|---|
| Energie | 2201 kJ (527 kcal) |
| Vet | 29 g |
| waarvan verzadigd | 18 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| waarvan suikers | 55 g |
| Voedingsvezel | 3.3 g |
| Eiwitten | 7.8 g |
| Zout | 0.33 g |
| Artikelnummer |
75690 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
18 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
7622210462930 |

