€ 108,69 incl.btw
€ 99,72 excl.btw
Dit artikel is geen onderdeel meer van ons huidige assortiment. Voor meer informatie neem contact met ons op.
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Bij Compliment.nl koop je voordelig Côte d’Or Original Tablet Melk Noot (18x 200g), de perfecte keuze voor liefhebbers van melkchocolade met een luxe twist. Deze tablet combineert de romige smaak van Côte d’Or melkchocolade met een royale hoeveelheid knapperige stukjes hazelnoot (14%). Gemaakt van zorgvuldig geselecteerde cacaobonen en Cocoa Life-gecertificeerd, biedt deze chocolade een krachtige en intense smaak, met respect voor duurzaamheid. Ideaal voor een moment van pure verwennerij of om te delen. Een echte klassieker in topkwaliteit!
Ingrediënten: Suiker, cacaomassa, stukjes HAZELNOOT (14%), magere MELKPOEDER, cacaoboter, weipoeder (van MELK), MELKVET, emulgator (SOJALECITHINE), aroma's
| Voedingswaarden | Per 100g |
|---|---|
| Energie | 2286 kJ (548 kcal) |
| Vet | 34 g |
| waarvan verzadigd | 16 g |
| Koolhydraten | 49 g |
| waarvan suikers | 48 g |
| Voedingsvezel | 4.1 g |
| Eiwitten | 8.8 g |
| Zout | 0.28 g |
| Artikelnummer |
75689 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
18 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
7622210462916 |

