€ 108,69 incl.btw
€ 99,72 excl.btw
Uit de handel
Stuur een e-mail wanneer voorradig.
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Bij Compliment.nl koop je voordelig Côte d'Or Original Tablet Puur (18x 200g), de ultieme keuze voor liefhebbers van krachtige en intense pure chocolade. Met ten minste 46% cacao biedt deze chocolade een authentieke smaakbeleving die bij elke hap overtuigt. Bovendien ondersteunt Côte d'Or met Cocoa Life een duurzame toekomst voor cacao. Elke tablet weegt 200g en is ideaal om te delen of van te genieten als luxe tussendoortje. Trakteer jezelf op de rijke smaak van pure perfectie!
Ingrediënten: Suiker, cacaomassa, cacaoboter, emulgator (SOJALECITHINE), aroma, volle MELKPOEDER
| Voedingswaarden | Per 100g |
|---|---|
| Energie | 2205 kJ (530 kcal) |
| Vet | 29.5 g |
| waarvan verzadigd | 18.5 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| waarvan suikers | 53.5 g |
| Voedingsvezel | 7.5 g |
| Eiwitten | 5.1 g |
| Zout | 0.01 g |
| Artikelnummer |
61738 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
18 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
7622210462923 |



