€ 9,89 incl.btw
€ 9,07 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €9,69 €8,89 |
| Pre Check | 4 - 7 | €9,49 €8,71 |
| Pre Check | 8 - 999 | €9,29 €8,53 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Finest Call Pina Colada (1 liter) is een gebruiksklare mix met de klassieke combinatie van kokos en ananas. Ideaal voor het snel bereiden van piña colada’s, frozen drinks en andere tropische mixdranken. De fles van 1 liter is praktisch in gebruik en geschikt voor borrels, evenementen, ontvangsten en vaste drankmomenten.
- Piña colada mix met kokos- en ananassmaak.
- Inhoud van 1 liter, geschikt voor meerdere serveermomenten.
- Geschikt voor cocktails, frozen drinks en creatieve mixdranken.
- Handige schenktop voor gecontroleerd doseren.
- Stabiele basis voor een consistente smaak en romige textuur.
Ingrediënten
Ingrediënten: glucose-fructosesiroop, water, kokossap (geperste kokosnootpulp, kokosmelk en water), suiker, ananassap uit concentraat, troebelingsmiddel (maltodextrine, Arabische gom, titaandioxide), xanthaangom, citroenzuur, natuurlijke aroma’s, natriumcitraat, natriumbenzoaat, natriumbisulfaat, natriummetabisulfiet, sorbitaanmonostearaat, karamelkleurstof, BHA en TBHQ (ter behoud van versheid) en kleurstof FD&C Yellow 5.
Allergenen
Allergenen: bevat kokos en sulfietverbindingen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | ca. 814 kJ / 194 kcal |
| Vet | ca. 1,3 g |
| waarvan verzadigd | ca. 1,3 g |
| Koolhydraten | ca. 44,8 g |
| waarvan suikers | ca. 42,3 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | ca. 0,12 g |
Fabrikantgegevens
American Beverage Marketers
810 Progress Blvd, New Albany, IN 47150, Verenigde Staten
| Artikelnummer |
41170 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
83 |
| Breedte |
83 |
| Hoogte |
307 |
| EAN code |
0070491515048 |

