€ 4,69 incl.btw
€ 4,30 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €4,59 €4,21 |
| Pre Check | 4 - 7 | €4,50 €4,13 |
| Pre Check | 8 - 999 | €4,41 €4,04 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Pro Vitamin Drink framboos-granaatappel Zero (6x 50cl) is een koolzuurvrije drank met framboos- en granaatappelsmaak, aangevuld met vitaminen. Deze tray met 6 flessen van 50 cl is handig voor de koelkast, lunchruimte, voorraadkast of om mee te nemen onderweg. De drank is zonder toegevoegde suikers en heeft een frisse, fruitige smaak.
- Koolzuurvrije drank met framboos- en granaatappelsmaak
- Tray met 6 flessen van 50 cl
- Met toegevoegde vitaminen
- Zonder toegevoegde suikers
- Handig voor pauzes, lunchmomenten en onderweg
Ingrediënten
Ingrediënten: water, druivensap uit concentraat, natuurlijk aroma, voedingszuur: citroenzuur, kleurend extract: paarse wortel en saffloer, zoetstoffen: steviolglycosiden uit stevia en sucralose, vitaminen: niacine (B3), pantotheenzuur (B5) en biotine (B8), groene thee-extract.
Allergenen
Allergenen: geen allergenen bekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 10 kJ / 2 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | <0,5 g |
| waarvan suikers | <0,5 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
AKOM Ankla Oldenzaal BV
Lübeckstraat 9, 7575 EE Oldenzaal (NL)
| Artikelnummer |
40578 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,90 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8717399841689 |

