€ 15,29 incl.btw
€ 14,03 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €14,99 €13,75 |
| Pre Check | 4 - 7 | €14,68 €13,47 |
| Pre Check | 8 - 999 | €14,38 €13,19 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Grand Gerard Zongedroogde Tomaten Gesneden zijn smaakvolle, gesneden zongedroogde tomaten in olie. Ze zijn direct klaar voor gebruik en geven gerechten eenvoudig extra kleur en een volle tomatensmaak. Ideaal voor salades, pasta’s, pizza’s, broodjes, borrelplanken en antipasti.
- Gesneden zongedroogde tomaten, gemakkelijk te doseren.
- In zonnebloemolie met wijnazijn en zout.
- Geschikt als smaakmaker in warme en koude gerechten.
- Handig voor keukenvoorraad, lunchmomenten en cateringtoepassingen.
Ingrediënten
Ingrediënten: 53% gesneden zongedroogde tomaten, zonnebloemolie, wijnazijn, zout, zuurteregelaar: citroenzuur, antioxidant: ascorbinezuur.
Allergenen
Deze Grand Gerard Zongedroogde Tomaten Gesneden bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 832 kJ / 200 kcal |
| Vet | 13 g |
| waarvan verzadigd | 1,5 g |
| Koolhydraten | 15 g |
| waarvan suikers | 6,3 g |
| Eiwitten | 4,2 g |
| Zout | 2,8 g |
Fabrikantgegevens
Grand Gérard
Corridor 11, 5466 RB Veghel
| Artikelnummer |
59111 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
8710401441006 |

