€ 9,69 incl.btw
€ 8,89 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €9,50 €8,71 |
| Pre Check | 4 - 7 | €9,30 €8,53 |
| Pre Check | 8 - 999 | €9,11 €8,36 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Gummi Zone Mini Burger (60 stuks) zijn vrolijke gummisnoepjes in de vorm van kleine hamburgers. Door de opvallende vorm en de grootverpakking met display zijn ze handig voor traktaties, evenementen, kantines en verkoopmomenten.
- Gummisnoep in de vorm van mini-hamburgers.
- Doos met 60 stuks, geschikt om ruim op voorraad te zetten.
- Per stuk verpakt voor eenvoudig uitdelen.
- Opvallende presentatie in een handige displayverpakking.
- Leuk voor kinderfeestjes, traktaties en snoepassortimenten.
Ingrediënten
Ingrediënten: glucosesiroop, suiker, water, gelatine (rund), geconcentreerd appelsap (2%), bevochtigingsmiddel (sorbitolsiroop), zuurteregelaar (citroenzuur, melkzuur), gehydrolyseerd erwteneiwit, aroma's, glansmiddel (bijenwas, carnaubawas), antioxidant (ascorbinezuur), kleurstoffen (E120, E141ii, E160a(i)).
Allergenen
Dit product bevat melk.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1439 kJ / 339 kcal |
| Vet | 0,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 79 g |
| waarvan suikers | 78 g |
| Eiwitten | 5,7 g |
| Zout | 0,10 g |
| Artikelnummer |
617399 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
60 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
8992741956567 |



