€ 31,49 incl.btw
€ 28,89 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €30,86 €28,31 |
| Pre Check | 4 - 7 | €30,23 €27,73 |
| Pre Check | 8 - 999 | €29,60 €27,16 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
G'woon chips naturel 250 gr zijn klassieke aardappelchips met een eenvoudige naturel smaak. De chips zijn gemaakt van aardappelen, zonnebloemolie en zout en passen goed bij borrels, lunchmomenten, vergaderingen of als aanvulling op de voorraadkast. Deze verpakking is geschikt om per zak te serveren en wordt geleverd per 16 zakken van 250 gram.
- Naturel aardappelchips met een zoute smaak.
- Gemaakt met 68% aardappelen en 31% zonnebloemolie.
- Handige 250 gram zak voor op tafel of in de voorraad.
- Geschikt voor borrels, pauzes, lunchmomenten en bezoekers.
- Geleverd per 16 zakken.
Ingrediënten
Ingrediënten: 68% aardappelen, 31% zonnebloemolie, zout.
Allergenen
Deze G'woon chips naturel 250 gr bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 2195 kJ / 526 kcal |
| Vet | 30,6 g |
| waarvan verzadigd | 2,5 g |
| Koolhydraten | 54,5 g |
| waarvan suikers | 0,5 g |
| Eiwitten | 6,1 g |
| Zout | 1,2 g |
Fabrikantgegevens
g'woon
Antwoordnummer 3500, 4140 VH Beesd
| Artikelnummer |
670610 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
16 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
600 |
| Breedte |
400 |
| Hoogte |
290 |
| EAN code |
8710624363611 |

