€ 61,09 incl.btw
€ 56,05 excl.btw
Dit artikel is geen onderdeel meer van ons huidige assortiment. Voor meer informatie neem contact met ons op.
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Haribo Goudberen (26x 340gr) zijn de bekende fruitige gummibeertjes van Haribo in een praktische omdoos met 26 zakken van 340 gram. Deze kleurrijke snoepklassieker is ideaal om de voorraadkast te vullen, uit te delen of neer te zetten op momenten waarop iets lekkers gewenst is. De vertrouwde Haribo Goudberen bieden herkenbare smaken en een zachte bite.
- Omdoos met 26 zakken van 340 gram.
- Bekende Haribo Goudberen met fruitige smaken.
- Smaken zoals ananas, appel, aardbei, framboos, sinaasappel en citroen.
- Handig voor snoeppotten, kantines, balies en traktatiemomenten.
- Geschikt om te delen met collega’s, gasten of bezoekers.
Ingrediënten
Ingrediënten: glucosestroop; suiker; gelatine; dextrose; uit sapconcentraat verkregen vruchtensap: appel, framboos, aardbei, sinaasappel, citroen, ananas; voedingszuur: citroenzuur; zonnebloemolie; vruchten- en plantenconcentraten: saffloer, spirulina, appel, vlierbes, sinaasappel, zwarte bes, kiwi, citroen, aronia, mango, druif, passievrucht; aroma; vlierbesextract; glansmiddel: bijenwas wit en geel.
Allergenen
Kan melk en tarwe bevatten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1459 kJ / 343 kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,1 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan suikers | 46 g |
| Eiwitten | <6,9 g |
| Zout | <0,07 g |
Fabrikantgegevens
HARIBO The Netherlands & Belgium B.V.
Postbus 3525, 4800 DM Breda
| Artikelnummer |
13659 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
26 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
4001686011331 |

