€ 29,39 incl.btw
€ 26,96 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 2-6-12 structuur (3-5-7%) (o.a pickwick thee) | 2 - 5 | €28,50 €26,15 |
| 2-6-12 structuur (3-5-7%) (o.a pickwick thee) | 6 - 11 | €27,92 €25,61 |
| 2-6-12 structuur (3-5-7%) (o.a pickwick thee) | 12 - 999 | €27,33 €25,07 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Haribo Kersen Zak (20x 185 gr) is een voordeelverpakking met fruitige kersensnoepjes van Haribo. De stevige, zoete fruitgom in kersenvorm is ideaal om uit te delen, neer te zetten bij koffie- en lunchmomenten of op voorraad te houden voor bezoekers en medewerkers. Elke doos bevat 20 zakken van 185 gram.
- Haribo kersensnoepjes met herkenbare kersenvorm
- Doos met 20 zakken van 185 gram
- Geschikt voor uitdeelpunten, pantry’s en snoeppotten
- Handige zakken om te delen of per stuk te verkopen
- Bekende Haribo-kwaliteit met fruitige kersensmaak
Ingrediënten
Ingrediënten: Glucosestroop; suiker; gelatine; dextrose; voedingszuur: citroenzuur; vruchten- en plantenconcentraten: spirulina, saffloer, rammenas, zoete aardappel, wortel, zwarte bes, hibiscus, appel; zonnebloemolie; aroma; glansmiddel: bijenwas wit en geel.
Allergenen
Kan melk en tarwe bevatten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1459 kJ / 343 kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,1 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan suikers | 46 g |
| Eiwitten | 6,9 g |
| Zout | 0,07 g |
Fabrikantgegevens
HARIBO The Netherlands & Belgium B.V.
Riethil 1, 4825 AP Breda
| Artikelnummer |
530948 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
20 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
KEYWO |
| EAN code |
4001686309742 |

