Haribo Stixx Strawberry (18x 160 gr)
Artikelnummer: 14623
€ 23,89 incl.btw
€ 21,92 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €23,41 €21,48 |
| Pre Check | 4 - 7 | €22,94 €21,04 |
| Pre Check | 8 - 999 | €22,46 €20,60 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Haribo Stixx Strawberry (18x 160 gr) is een doos met 18 zakken Haribo Stixx met aardbeiensmaak. Deze lange fruitgomsticks hebben een zachte, romige vulling en zijn handig om uit te delen, door te verkopen of klaar te leggen bij pauzemomenten en bijeenkomsten.
- Doos met 18 zakken van 160 gr.
- Lange snoepsticks met aardbeiensmaak.
- Met een zachte vulling en stevige bite.
- Geschikt voor vegetariërs.
- Zonder kunstmatige kleurstoffen.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker; glucosestroop; tarwemeel; water; tarwezetmeel; palmvet; emulgatoren: mono- en diglyceriden van vetzuren, mono- en diglyceriden van vetzuren veresterd met citroenzuur; dextrose; voedingszuur: citroenzuur; zuurteregelaar: trinatriumcitraat; geleermiddel: carageen; zonnebloemolie; aroma; vruchten- en plantenconcentraten: ramenas, appel, zwarte bes, wortel; glansmiddel: bijenwas wit en geel.
Allergenen
Bevat tarwe/glutenbevattende granen en kan melk bevatten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1605 kJ / 379 kcal |
| Vet | 4,7 g |
| waarvan verzadigd | 3,1 g |
| Koolhydraten | 81 g |
| waarvan suikers | 59 g |
| Eiwitten | 2 g |
| Zout | 0,13 g |
Fabrikantgegevens
HARIBO The Netherlands & Belgium B.V.
Postbus 3525, 4800 DM Breda
| Artikelnummer |
14623 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
18 |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
8426617004965 |

