Haribo Stixx Swirly (18x 160 gr)
Artikelnummer: 14621
€ 23,89 incl.btw
€ 21,92 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €23,41 €21,48 |
| Pre Check | 4 - 7 | €22,94 €21,04 |
| Pre Check | 8 - 999 | €22,46 €20,60 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Haribo Stixx Swirly 18x 160 gr) is een verpakking met lange, zoete snoepsticks met aardbeiensmaak, een speelse swirl en een unieke bite. De zakken van 160 gram zijn handig om te delen, in de voorraadkast te leggen of aan te bieden bij pauzes, traktaties en bezoekers.
- Verpakking met 18 zakken van 160 gram.
- Zoete sticks met aardbeiensmaak en een speelse buitenkant.
- Zachte, chewy bite voor een herkenbaar HARIBO-snoepmoment.
- Handig formaat om te delen of mee te nemen.
- Ook geschikt voor vegetariërs en zonder kunstmatige kleurstoffen.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker; tarwemeel; glucosestroop; water; voedingszuur: citroenzuur; emulgator: mono- en diglyceriden van vetzuren; zonnebloemolie; aroma; vruchten- en plantenconcentraten: rammenas, appel, zwarte bes, wortel; glansmiddel: bijenwas wit en geel.
Allergenen
Bevat tarwe (glutenbevattende granen) en kan melk bevatten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1418 kJ / 334 kcal |
| Vet | 1,5 g |
| waarvan verzadigd | 1,0 g |
| Koolhydraten | 76 g |
| waarvan suikers | 49 g |
| Eiwitten | 3,2 g |
| Zout | 0,07 g |
Fabrikantgegevens
HARIBO The Netherlands & Belgium B.V.
Postbus 3525, 4800 DM Breda
| Artikelnummer |
14621 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
8426617004941 |

