€ 99,00 incl.btw
€ 90,83 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €97,02 €89,01 |
| Pre Check | 4 - 7 | €95,04 €87,20 |
| Pre Check | 8 - 999 | €93,06 €85,38 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Joygelato Froziq Shake Ice Coffee Zak (6x 1.1 Kg) is een poedermix voor het bereiden van koude koffieroom met een slushmachine of geschikte dispenser. De mix is bedoeld voor een romige iced coffee met koffiesmaak en is geschikt om snel gekoeld te serveren op drukke momenten, bij gasten of als verfrissend koffiemoment.
- Verpakking met 6 zakken van 1,1 kg.
- Poedermix voor koude koffieroom en iced coffee uit de slushmachine.
- Bereid met melk en/of water, afhankelijk van de gewenste smaak en structuur.
- Bevat 7% instantkoffie voor een herkenbare koffiesmaak.
- Geschikt om te combineren met toppings zoals slagroom, karamel of chocoladesaus.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, gedehydrateerde glucosestroop, magere melkpoeder, 7% instantkoffie, plantaardig vet (palm), fructose, emulgator: E472a, melkeiwitten, stabilisatoren: E407 - E412, aroma's.
Allergenen
Bevat melk en kan sporen van soja bevatten.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1820 kJ / 431 kcal |
| Vet | 10,4 g |
| waarvan verzadigd | 4,7 g |
| Koolhydraten | 76,3 g |
| waarvan suikers | 74,1 g |
| Eiwitten | 7,4 g |
| Zout | 0,2 g |
Fabrikantgegevens
Oranka Vruchtensappen BV
Kampenstraat 24A, 7575 EK Oldenzaal
| Artikelnummer |
989900 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8050538942879 |

