€ 23,79 incl.btw
€ 21,83 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €23,32 €21,39 |
| Pre Check | 4 - 7 | €22,84 €20,96 |
| Pre Check | 8 - 999 | €22,37 €20,52 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Katja Gevulde Zure Sticks zak (20x 125gr) is een voordeelverpakking met 20 zakken gevuld zuur snoep van 125 gram. De sticks combineren een zure buitenkant met een romige vulling en vier fruitsmaken: aardbei, cassis, appel en sinaasappel. Handig voor de snoepvoorraad op kantoor, in de kantine, bij vergaderingen of voor bezoekers.
- Geleverd als 20 zakken van 125 gram.
- Vier fruitige smaken: aardbei, cassis, appel en sinaasappel.
- Zure sticks met een zachte, romige vulling.
- Gemaakt met natuurlijke kleurstoffen.
- Vegan en vrij van dierlijke gelatine.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, glucosestroop, glucose-fructosestroop, TARWEBLOEM, dextrose, gemodificeerd zetmeel (aardappel, tapioca), voedingszuren (appelzuur, citroenzuur), palmolie, stabilisatoren (acaciagom, cmc), aroma, concentraten (wortel, hibiscus, spirulina, pompoen, tomaat, radijs, appel, saffloer, zoete aardappel), antioxidanten (tocoferolrijk extract, ascorbinezuur).
Allergenen
Allergenen: bevat tarwe en glutenbevattende granen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1571 kJ / 370 kcal |
| Vet | 1,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,8 g |
| Koolhydraten | 86 g |
| waarvan suikers | 68 g |
| Eiwitten | 1,2 g |
| Zout | 0,18 g |
Fabrikantgegevens
Katja Fassin BV
Postbus 2, 7040 AA 's-Heerenberg Nederland
| Artikelnummer |
45311 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
20 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8716100950122 |

