€ 42,19 incl.btw
€ 38,71 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €41,35 €37,94 |
| Pre Check | 4 - 7 | €40,51 €37,16 |
| Pre Check | 8 - 999 | €39,66 €36,39 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Meine Kleine Kuh Milchkaramellen (10x 400gr) zijn zachte melkkaramellen met een romige karamelsmaak. Deze grootverpakking met 400 gram zakken is handig voor de voorraadkast, bij de koffie, in vergaderruimtes of als zoete traktatie voor gasten en bezoekers.
- Zachte melkkaramellen met een volle karamelsmaak.
- Handig om te delen op kantoor, bij de balie of in de kantine.
- Verpakt in praktische zakken van 400 gram.
- Lekker voor tussendoor, bij koffie en thee of op de snoeptafel.
Ingrediënten
Ingrediënten: volle melk (67g/100g)*, suiker, glucosestroop, boter (4,5%), room (1,2%), aroma. *67g volle melk werd gebruikt om 100g melkkaramels te maken.
Allergenen
Allergenen: bevat melk.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1641 kJ / 388 kcal |
| Vet | 7 g |
| waarvan verzadigd | 5,2 g |
| Koolhydraten | 78 g |
| waarvan suikers | 68 g |
| Eiwitten | 3,3 g |
| Zout | 0,1 g |
Fabrikantgegevens
Savitor
Veritaskai 3, 21079 Hamburg, Duitsland
| Artikelnummer |
74235 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
20 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
390 |
| Breedte |
295 |
| Hoogte |
149 |
| EAN code |
4021155010221 |

