€ 25,39 incl.btw
€ 23,29 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 3% korting | 2 - 3 | €24,62 €22,59 |
| 5% korting | 4 - 11 | €24,12 €22,13 |
| 8% korting | 12 - 999 | €23,36 €21,43 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Oasis tropical blik (24x 33cl) is een fruitige frisdrank met tropische smaak in handige blikjes van 33 cl. Deze tray met 24 blikjes is praktisch voor de voorraadkast, koeling, lunchmomenten, vergaderingen en ontvangst van gasten of bezoekers.
- Tray met 24 blikjes van 33 cl.
- Tropische fruitsmaak met vruchtensap uit concentraat.
- Handig formaat voor onderweg, bij de lunch of in de koeling.
- Geschikt om gekoeld te serveren.
- Alcoholvrij.
Ingrediënten
Ingrediënten: water, vruchtensap uit concentraat 12% (sinaasappel 6,5%, appel, passievrucht 0,1%, mango 0,08%), suiker, fructosestroop, voedingszuur: citroenzuur, appelzuur, natuurlijke aroma's, zuurteregelaar: natriumcitraat, antioxidant: ascorbinezuur, kleurstof: paprika-extract, natuurlijk sinaasappelaroma.
Allergenen
Deze Oasis tropical blik (24x 33cl) bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 120 kJ / 28 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 6,6 g |
| waarvan suikers | 6,6 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
Schweppes Suntory Benelux
The Woods, Ildefonse Vandammestraat 5, 1560 Hoeilaart
| Artikelnummer |
40401 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€3,60 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
357 |
| Breedte |
237 |
| Hoogte |
148 |
| EAN code |
3124488186579 |


