€ 24.7
€ 23,47
incl.btw
€ 21,53 excl.btw
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Monin Puree Strawberry + Pompje is een 1 liter aardbeienpuree van Monin met een volle aardbeiensmaak en een zachte, rijke textuur. De puree bevat 50,1% aardbeienpuree en is geschikt voor het snel op smaak brengen van cocktails, mocktails, smoothies, milkshakes, desserts en toppings. Dankzij het meegeleverde pompje doseert u eenvoudig en netjes tijdens drukke serveermomenten.
- 1 liter Monin aardbeienpuree inclusief pompje.
- Bevat 50,1% aardbeienpuree voor een volle fruitsmaak.
- Geschikt voor cocktails, mocktails, smoothies, milkshakes en desserts.
- Zachte textuur met herkenbare aardbeienpitjes voor een fruitige uitstraling.
- Praktisch in gebruik in bar, keuken, koffiehoek of dessertstation.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, aardbeienpuree, natuurlijk aardbeienaroma met andere natuurlijke aroma's, voedingszuur: citroenzuur, kleurstof: anthocyanen, conserveermiddel: kaliumsorbaat, verdikkingsmiddel: pectine. Bevat 50,1% aardbeienpuree.
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1411 kJ / 338 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 83,2 g |
| waarvan suikers | 82,4 g |
| Eiwitten | 0,7 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
GEORGES MONIN S.A.S.
5 rue Ferdinand de Lesseps, 18000 Bourges, Frankrijk
| Artikelnummer |
41578 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
1 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8717931671156 |

