€ 10,49 incl.btw
€ 9,62 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €10,28 €9,43 |
| Pre Check | 4 - 7 | €10,07 €9,24 |
| Pre Check | 8 - 999 | €9,86 €9,04 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Samalu Zitronensaft (15x 200ml) is een vloeibare citroensmaakmaker op basis van citroensap in handige flesjes van 200 ml. Deze verpakking met 15 stuks is praktisch voor keukens, pantry’s, lunchmomenten en voorraadkasten waar een frisse citroentoets snel beschikbaar moet zijn.
- Verpakt per 15 flesjes van 200 ml.
- Op basis van citroensap met citroenzuur.
- Geschikt voor dranken, dressings, sauzen, salades en bereidingen.
- Handig wanneer verse citroenen niet voorhanden zijn.
- Compacte flesjes voor eenvoudig doseren en bewaren.
Ingrediënten
Ingrediënten: water, citroensap* (15%), voedingszuur: citroenzuur (4,5%). *Afkomstig van gecontroleerde biologische landbouw.
Allergenen
Deze Samalu Zitronensaft (15x 200ml) bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 72 kJ / 17 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 1 g |
| waarvan suikers | 0,5 g |
| Eiwitten | 0,5 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
TSI Consumer Goods GmbH
Südring 26, 27404 Zeven
| Artikelnummer |
40902 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
15 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
4021155129473 |

