€ 63,88 incl.btw
€ 58,61 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €62,61 €57,44 |
| Pre Check | 4 - 7 | €61,33 €56,27 |
| Pre Check | 8 - 999 | €60,05 €55,09 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Sriracha Chilisaus (12x 455ml) is een pittige chilisaus in handige knijpflessen voor snelle en smaakvolle bereiding. Deze saus past goed bij snacks, burgers, wraps, noedels, rijstgerechten en gegrild vlees. Met 12 flessen van 455 ml heb je direct een ruime voorraad voor drukke serveermomenten, voorraadkasten of evenementen.
- Doos met 12 flessen van 455 ml.
- Pittige chilisaus met knoflook en een frisse zuurbalans.
- Klaar voor gebruik als dipsaus, topping of smaakmaker.
- Geschikt voor snacks, broodjes, burgers, kebab en Aziatisch geïnspireerde gerechten.
- Handige knijpfles voor gericht en netjes doseren.
Ingrediënten
Ingrediënten: chili 61%, suikerstroop, zout, knoflook, water, voedingszuren: E260, E330; smaakversterker: E621; stabilisator: E415; conserveermiddel: E202.
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 585 kJ / 139 kcal |
| Vet | 1,2 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 28 g |
| waarvan suikers | 22 g |
| Eiwitten | 2,3 g |
| Zout | 7,3 g |
Fabrikantgegevens
Exotic Food Public Company Limited
130-132 Sindhorn Tower 2, 9th Floor, Wireless Road, Lumpini Sub-district, Pathum Wan District, Bangkok 10330, Thailand
| Artikelnummer |
80056 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
8853662058016 |

