€ 19,89 incl.btw
€ 18,25 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €19,49 €17,89 |
| Pre Check | 4 - 7 | €19,10 €17,52 |
| Pre Check | 8 - 999 | €18,70 €17,16 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
a Table Cappuccino Strooier Cacao (6x 50gr) is een praktische cacaostrooier voor het afwerken van cappuccino, koffie verkeerd, latte macchiato, desserts en pannenkoeken. Elke doos bevat 6 strooiers van 50 gram, ideaal voor een verzorgde presentatie bij koffievoorzieningen, horeca, catering en ontvangstmomenten. De strooierdop helpt om het cacaopoeder eenvoudig en gelijkmatig te doseren.
- Geleverd per doos met 6 strooiers van 50 gram.
- Gevuld met cacaopoeder voor een fijne cacaosmaak en decoratieve afwerking.
- Geschikt als topping voor warme dranken, ijs, desserts en pannenkoeken.
- Handige doseerdop voor netjes en gelijkmatig strooien.
- Koel en droog bewaren en na gebruik goed afsluiten.
Ingrediënten
Ingrediënten: cacaopoeder.
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1633 kJ / 398 kcal |
| Vet | 4 g |
| waarvan verzadigd | 2 g |
| Koolhydraten | 84 g |
| waarvan suikers | 66 g |
| Eiwitten | 7 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
FoodKitchen B.V.
Bedrijven Centrum Moerdijk, Zuidhaven 9-11, 4761 CR Zevenbergen
| Artikelnummer |
74767 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
6 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8719956380273 |

