€ 17,09 incl.btw
€ 15,68 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 3% korting | 2 - 5 | €16,58 €15,21 |
| 5% korting | 6 - 999 | €16,24 €14,90 |
Voor 12:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 12:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Unicorn Flash Pop (12x 12gr) is een kleurrijke lolly met fruitige smaken en een lichtgevende unicorn-kop. Door op de knop te drukken gaat de kop knipperen, waardoor dit snoepje extra opvalt als traktatie, kassaproduct of vrolijke toevoeging aan het snoepassortiment. De verpakking bevat 12 stuks en is daarmee handig voor uitgifte, verkoop of presentatie.
- Lichtgevende unicorn-lolly met speelse knipperfunctie.
- Fruitige smaken zoals aardbei, kers en framboos.
- Per doos verpakt met 12 stuks.
- Geschikt als opvallende traktatie of impulsartikel.
- Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar vanwege kleine onderdelen.
Ingrediënten
Ingrediënten: suiker, geconcentreerde maltosestroop, water, voedingszuur: E270, zuurteregelaar: E325, aroma's, kleurstof: E163.
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1663 kJ / 391 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 98 g |
| waarvan suikers | 63 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,1 g |
Fabrikantgegevens
Brabo France
1 rue de Rome, 93110 Rosny-sous-Bois, Frankrijk
| Artikelnummer |
517479 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
3587361161856 |


