€ 10,59 incl.btw
€ 9,72 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €10,38 €9,53 |
| Pre Check | 4 - 7 | €10,17 €9,33 |
| Pre Check | 8 - 999 | €9,96 €9,14 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Durstloscher bubblegum (12x 50cl) is een opvallende dorstlesser met zoete bubblegumsmaak. Deze verpakking met 12 stuks van 50 cl is handig voor de voorraad, lunchmomenten, kantines, bezoekers of onderweg. De drank is direct drinkklaar en valt op door zijn speelse smaakprofiel.
- Verpakking met 12 stuks van 50 cl
- Zoete bubblegumsmaak voor een opvallend drinkmoment
- Met appelsapconcentraat en overeenkomstig 12% vruchtgehalte
- Direct drinkklaar en gemakkelijk mee te nemen
- Praktisch voor koeling, voorraadkast of uitgiftepunten
Ingrediënten
Ingrediënten: water, suiker, appelsapconcentraat (12% *), voedingszuur: citroenzuur, aroma, antioxidant: ascorbinezuur. *Overeenkomstig vruchtgehalte.
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 184 kJ / 43 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
riha WeserGold Getränke GmbH & Co. KG
Behrenstraße 44-64, 31737 Rinteln
| Artikelnummer |
12507 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
4100060032242 |

