€ 10,59 incl.btw
€ 9,72 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €10,38 €9,53 |
| Pre Check | 4 - 7 | €10,17 €9,33 |
| Pre Check | 8 - 999 | €9,96 €9,14 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Durstloscher banane sauerkirsche (12x 50cl) is een fruitige dorstlesser met de herkenbare combinatie van banaan en zure kers. De verpakking met 12 stuks van 50cl is handig voor de voorraadkast, pauzemomenten, onderweg of bij de lunch. Serveer gekoeld voor een verfrissend drinkmoment.
- Fruitige combinatie van banaan en zure kers.
- Doos met 12 verpakkingen van 50cl.
- Direct drinkklaar en gemakkelijk mee te nemen.
- Geschikt voor pauzes, lunchmomenten en bezoekers.
Ingrediënten
Ingrediënten: water, suiker, bananenpuree, glucose-fructosestroop, geconcentreerd sap van zure kers, voedingszuur: citroenzuur, natuurlijk aroma, antioxidant: ascorbinezuur.
Allergenen
Deze Durstloscher banane sauerkirsche (12x 50cl) bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 201 kJ / 47 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
riha WeserGold Getränke GmbH & Co. KG
Behrenstraße 44-64, 31737 Rinteln
| Artikelnummer |
12508 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
4100060035113 |

