€ 10,59 incl.btw
€ 9,72 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €10,38 €9,53 |
| Pre Check | 4 - 7 | €10,17 €9,33 |
| Pre Check | 8 - 999 | €9,96 €9,14 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Durstloscher Eistee Pfirisch (12x 50cl) is een fruitige ijsthee met perziksmaak in handige 50 cl drinkverpakkingen. De tray met 12 stuks is praktisch voor de voorraadkast, lunchmomenten, vergaderruimtes, gasten, bezoekers of onderweg. Serveer gekoeld voor een dorstlessende frisdrank met zwartethee-extract en perzikaccent.
- Tray met 12 drinkverpakkingen van 50 cl.
- IJsthee met perziksmaak en zwartethee-extract.
- Handig formaat voor onderweg, lunch of tussendoor.
- Geschikt om gekoeld te serveren.
- Praktisch voor koeling, pantry, kantine of automaat.
Ingrediënten
Ingrediënten: water, suiker, glucose-fructosestroop, perziksap (1%) uit perziksapconcentraat, zwartethee-extract (0,12%), voedingszuur: citroenzuur, zuurteregelaar: E331, aroma, antioxidant: ascorbinezuur.
Allergenen
Allergenen: geen bekende wettelijke allergenen vermeld.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 155 kJ / 37 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 8,9 g |
| waarvan suikers | 8,9 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,08 g |
Fabrikantgegevens
riha WeserGold Getränke GmbH & Co. KG
Behrenstraße 44-64, 31737 Rinteln
| Artikelnummer |
41045 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
4100060006656 |

