€ 10,59 incl.btw
€ 9,72 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €10,38 €9,53 |
| Pre Check | 4 - 7 | €10,17 €9,33 |
| Pre Check | 8 - 999 | €9,96 €9,14 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Durstloscher Eistee Mango (12x 50cl) is een eistee met mangosmaak in handige drinkpacks van 50 cl. De doos met 12 stuks is praktisch voor voorraad, lunchmomenten, onderweg of als gekoelde drank voor gasten en bezoekers.
- Verpakking met 12 drinkpacks van 50 cl.
- Eistee met mangosmaak op basis van zwarte-thee-extract.
- Handige drinkpackverpakking met rietje.
- Geschikt voor koelkast, voorraadkast en uitgiftepunt.
- Voor het beste drinkmoment gekoeld serveren.
Ingrediënten
Ingrediënten: water, suiker, mangopuree (0,15%), zwarte-thee-extract (0,12%), voedingszuur: citroenzuur; zuurteregelaar: natriumcitraten, aroma, antioxidant: ascorbinezuur.
Allergenen
Deze Durstloscher Eistee Mango (12x 50cl) bevat geen bekende declarabele allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 137 kJ / 32 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 7,8 g |
| waarvan suikers | 7,8 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,08 g |
Fabrikantgegevens
riha WeserGold Getränke GmbH & Co. KG
Behrenstraße 44-64, 31737 Rinteln, Duitsland
| Artikelnummer |
41046 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
4100060019045 |

