€ 28,79 incl.btw
€ 26,41 excl.btw
Dit product is tijdelijk uitverkocht, houd rekening met een iets langere levertijd. Bestel nu, wij verzenden het zodra het weer op voorraad is
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 5% korting | 2 - 5 | €27,35 €25,09 |
| 8% korting | 6 - 11 | €26,48 €24,30 |
| 10% korting | 12 - 999 | €25,91 €23,77 |
Langere levertijd
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Fisherman's friend cola zakje 25 gr is een compact zakje Fisherman’s Friend pastilles met colasmaak en menthol. Deze limited edition combineert een fruitige colabeleving met de herkenbare krachtige frisheid van Fisherman’s Friend. Handig voor onderweg, in de voorraadkast, bij koffiepunten of voor bezoekers.
- Zakje van 25 gram, makkelijk mee te nemen.
- Colasmaak met menthol en een lichte citroentoets.
- Zonder suiker en gezoet met zoetstoffen.
- Praktisch formaat voor dagelijks gebruik en om op voorraad te houden.
Ingrediënten
Ingrediënten: zoetstoffen (sorbitol, sucralose, acesulfaam-K), aroma’s, antiklontermiddel (magnesiumzouten van vetzuren).
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1040 kJ / 250 kcal |
| Vet | 1,2 g |
| waarvan verzadigd | 1,2 g |
| Koolhydraten | 98 g |
| waarvan suikers | < 0,5 g |
| Eiwitten | < 0,5 g |
| Zout | < 0,01 g |
| Artikelnummer |
458414 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
24 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
192 |
| Breedte |
105 |
| Hoogte |
118 |
| EAN code |
5000357111232 |

