€ 9,89 incl.btw
€ 9,07 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| 2-6-12 structuur (3-5-7%) (o.a pickwick thee) | 2 - 5 | €9,59 €8,80 |
| 2-6-12 structuur (3-5-7%) (o.a pickwick thee) | 6 - 11 | €9,39 €8,62 |
| 2-6-12 structuur (3-5-7%) (o.a pickwick thee) | 12 - 999 | €9,19 €8,44 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Autodrop Cadillacs zakjes Vegan (16x 20gr) zijn zachte, fruitige snoepjes in de herkenbare Cadillac-vorm. De portieverpakkingen van 20 gram zijn handig om uit te delen, mee te nemen of klaar te leggen bij koffie-, lunch- en pauzemomenten. Dankzij de vegan samenstelling passen deze vrolijke winegums goed in een eigentijds snoepassortiment.
- Omverpakking met 16 zakjes van 20 gram.
- Zachte, fruitige winegums in iconische autovorm.
- Vegan samengesteld en zonder dierlijke gelatine.
- Handzaam formaat voor onderweg, traktaties of de voorraadkast.
- Herkenbaar A-merk snoep van Autodrop.
Ingrediënten
Ingrediënten: glucose-fructosestroop, suiker, gemodificeerd zetmeel, voedingszuren (appelzuur, azijnzuur), aardappeleiwit, natuurlijke aroma's, concentraten (zoete aardappel, wortel), glansmiddel (carnaubawas).
Allergenen
Allergenen: geen bekende allergenen vermeld.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 1438 kJ / 338 kcal |
| Vet | <0,5 g |
| waarvan verzadigd | 0,2 g |
| Koolhydraten | 83 g |
| waarvan suikers | 63 g |
| Eiwitten | <0,5 g |
| Zout | 0,05 g |
Fabrikantgegevens
Concorp B.V.
Kanaaldijk 16, 2741 PA Waddinxveen
| Artikelnummer |
459743 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
16 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
8710452311488 |


