€ 12.39
€ 11,00
incl.btw
€ 10,09 excl.btw
Dit product is tijdelijk uitverkocht, houd rekening met een iets langere levertijd. Bestel nu, wij verzenden het zodra het weer op voorraad is
Langere levertijd
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Candy Can Bubblicious The Original (12x 330 ml) is een sprankelende frisdrank met de herkenbare zoete bubblegumsmaak van Bubblicious. De tray bevat 12 blikken van 330 ml en is handig om gekoeld klaar te zetten voor pauzes, lunchmomenten, gasten of onderweg. Een opvallende keuze voor wie graag een speelse frisdrank met nostalgische smaak in het assortiment heeft.
- Frisdrank met koolzuur en bubblegumsmaak.
- Tray met 12 blikken van 330 ml.
- Met suiker en zoetstoffen.
- Handig voor koeling, voorraadkast of uitgiftepunt.
- Opvallend blikdesign van Candy Can en Bubblicious.
Ingrediënten
Ingrediënten: koolzuurhoudend water, suiker, voedingszuur: citroenzuur; aroma, zuurteregelaar: natriumcitraat; zoetstoffen: acesulfaam-K, sucralose; kleur: anthocyanen.
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 75 kJ / 18 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 4,3 g |
| waarvan suikers | 4,3 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,023 g |
Fabrikantgegevens
Candy Can
P.O. Box 15660, 1001 ND Amsterdam, Nederland
| Artikelnummer |
41740 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€1,80 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
240 |
| Breedte |
175 |
| Hoogte |
148 |
| EAN code |
8718858616756 |

