€ 12.39
€ 11,00
incl.btw
€ 10,09 excl.btw
Dit product is tijdelijk uitverkocht, houd rekening met een iets langere levertijd. Bestel nu, wij verzenden het zodra het weer op voorraad is
Langere levertijd
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Candy Can Fruit-Tella Strawberry (12x 330 ml) is een sprankelende frisdrank met een zoete aardbeiensmaak en een speelse candy-twist. Deze tray met 12 blikken van 330 ml is handig om gekoeld klaar te zetten voor lunchmomenten, bezoekers, vergaderingen of onderweg. Een opvallende keuze voor wie graag iets anders serveert dan standaard frisdrank.
- Frisdrank met koolzuur en aardbeiensmaak
- Verpakt per 12 blikken van 330 ml
- Met 3% sap uit vruchtenconcentraat
- Handig voor koelkast, voorraadkast en uitgiftepunten
- Geschikt als verrassende dorstlesser op ieder drinkmoment
Ingrediënten
Ingrediënten: koolzuurhoudend water, suiker, 3% sap uit vruchtenconcentraat (appel 2,9%, aardbei 0,1%), voedingszuur: citroenzuur, natuurlijk aroma, zuurteregelaar: natriumcitraat, stabilisator: arabische gom en glycerolesters van houthars, zoetstof: sucralose, concentraat: wortel.
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 79 kJ / 19 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 4,4 g |
| waarvan suikers | 4,4 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,048 g |
Fabrikantgegevens
Candy Can
P.O. Box 15660, 1001 ND Amsterdam, Nederland
| Artikelnummer |
41741 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€1,80 |
| Type |
AFMET |
| Lengte |
240 |
| Breedte |
175 |
| Hoogte |
148 |
| EAN code |
8718858616817 |

