€ 10,59 incl.btw
€ 9,72 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €10,38 €9,53 |
| Pre Check | 4 - 7 | €10,17 €9,33 |
| Pre Check | 8 - 999 | €9,96 €9,14 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Durstloscher cola (12x 50cl) is een verfrissende coladrank in handige drinkpakken van 50 cl. De drank heeft een herkenbare colasmaak en is geschikt voor snelle pauzes, lunchmomenten, kantines, automaten of als voorraad voor onderweg. Dankzij de verpakking met rietje is deze coladrank zonder cafeïne makkelijk mee te nemen en direct te drinken.
- Verpakt per 12 drinkpakken van 50 cl.
- Colasmaak in een praktisch meeneemformaat.
- Zonder cafeïne.
- Zonder koolzuur, daardoor eenvoudig te drinken uit het pak.
- Voor het openen schudden; na openen gekoeld bewaren en binnen 3 dagen gebruiken.
Ingrediënten
Ingrediënten: water, suiker, kleurstof: ammoniumsulfietkaramel (E150d), zuurteregelaar: citroenzuur (E330), natuurlijk aroma.
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 180 kJ / 42 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
riha WeserGold Getränke GmbH & Co. KG
Behrenstraße 44-64, 31737 Rinteln
| Artikelnummer |
12504 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
4100060029204 |

