€ 10,59 incl.btw
€ 9,72 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €10,38 €9,53 |
| Pre Check | 4 - 7 | €10,17 €9,33 |
| Pre Check | 8 - 999 | €9,96 €9,14 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Durstloscher Eistee Zitrone (12x 50cl) is een frisse ijsthee met citroensmaak in handige drinkpakken van 50cl. De doos met 12 stuks is ideaal om gekoeld klaar te zetten in de kantine, bij lunchmomenten, voor bezoekers of voor onderweg. Dankzij het praktische formaat is deze citroenijsthee eenvoudig uit te delen en mee te nemen.
- Doos met 12 drinkpakken van 50cl.
- Erfrissingsdrank met zwarte-thee-extract en citroensmaak.
- Handig formaat voor pauzes, lunchmomenten en onderweg.
- Bij voorkeur gekoeld serveren.
Ingrediënten
Ingrediënten: water, suiker, voedingszuur: citroenzuur, zwarte-thee-extract (0,12%), zuurteregelaar: natriumcitraat, aroma, antioxidant: ascorbinezuur.
Allergenen
Allergenen: Onbekend.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 155 kJ / 37 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 8,8 g |
| waarvan suikers | 8,8 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0,08 g |
Fabrikantgegevens
riha WeserGold Getränke GmbH & Co. KG
Behrenstraße 44-64, 31737 Rinteln
| Artikelnummer |
41044 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
4100060006649 |

