€ 10,59 incl.btw
€ 9,72 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €10,38 €9,53 |
| Pre Check | 4 - 7 | €10,17 €9,33 |
| Pre Check | 8 - 999 | €9,96 €9,14 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Durstloscher Orange (12x 50cl) is een frisse fruitdrank met sinaasappelsmaak in handige 50cl-verpakkingen. De tray met 12 stuks is ideaal om makkelijk voorraad aan te vullen voor lunchmomenten, bezoekers, onderweg of in de koelkast.
- Fruitdrank met sinaasappelsmaak en 14% sinaasappelsap uit concentraat
- Verpakt per 12 stuks van 50cl
- Handige 500ml Tetra Pak-verpakking voor onderweg of bij de lunch
- Voor gebruik even schudden; na openen gekoeld bewaren en binnen 3 dagen consumeren
Ingrediënten
Ingrediënten: water, sinaasappelsap uit sinaasappelsapconcentraat (14%), suiker, limettensapconcentraat, natuurlijk sinaasappelaroma met andere natuurlijke aroma’s.
Allergenen
Deze Durstloscher Orange bevat geen declaratieplichtige allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 202 kJ / 48 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
riha WeserGold Getränke GmbH & Co. KG
Behrenstraße 44-64, 31737 Rinteln
| Artikelnummer |
41047 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| EAN code |
4100060035038 |

