€ 10,59 incl.btw
€ 9,72 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €10,38 €9,53 |
| Pre Check | 4 - 7 | €10,17 €9,33 |
| Pre Check | 8 - 999 | €9,96 €9,14 |
Bestelartikel. Binnen 3 dagen verzonden
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Durstloscher sauerkirsche zitrone (12x 50cl) is een fruitige dorstlesser met de uitgesproken smaak van zure kers en citroen. De handige 50 cl-verpakking is prettig voor onderweg, in de lunchruimte, kantine of als gekoelde drank voor gasten en bezoekers. Deze tray met 12 stuks is ideaal om de voorraad eenvoudig aan te vullen.
- Fruitige combinatie van zure kers en citroen.
- Verpakt per 12 drankkartons van 50 cl.
- Handig formaat voor onderweg, pauzes en lunchmomenten.
- Goed gekoeld het lekkerst als verfrissende fruitdrank.
- Praktisch om per tray op voorraad te houden.
Ingrediënten
Ingrediënten: water, suiker, glucose-fructosestroop, geconcentreerd zure-kersen- en citroensap, natuurlijk aroma.
Allergenen
Deze Durstloscher sauerkirsche zitrone (12x 50cl) bevat geen bekende allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 200 kJ / 47 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
riha WeserGold Getränke GmbH & Co. KG
Behrenstraße 44-64, 31737 Rinteln
| Artikelnummer |
12510 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
4100060035014 |

