€ 10,59 incl.btw
€ 9,72 excl.btw
| Volumevoordeel | Stuks | Voordeelprijs |
|---|---|---|
| Pre Check | 2 - 3 | €10,38 €9,53 |
| Pre Check | 4 - 7 | €10,17 €9,33 |
| Pre Check | 8 - 999 | €9,96 €9,14 |
Voor 14:00 besteld, morgen in huis
Gratis verzending! Bij besteding vanaf €95,-
Bestel voor 14:00 uur Op werkdagen uw bestelling de volgende dag in huis!
Totaalassortiment Keuze uit meer dan 6.000 producten.
Enkel de beste kwaliteit voor groothandelsprijzen!
Durstloscher Wassermelonen (12x 500ml) is een fruitige appel-frisdrank met watermeloensmaak in handige 500 ml drinkverpakking. De doos met 12 stuks is ideaal om gekoeld klaar te zetten in de voorraadkast, kantine, vergaderruimte of voor onderweg. Met zijn frisse, zoete smaak is dit een praktische keuze voor elk moment waarop een dorstlessend drankje gewenst is.
- Doos met 12 verpakkingen van 500 ml
- Appel-frisdrank met watermeloensmaak
- Met 12% overeenkomstig vruchtgehalte
- Handig formaat voor onderweg, lunchmomenten en pauzes
- Het lekkerst gekoeld geserveerd
Ingrediënten
Ingrediënten: water, suiker, appelsapconcentraat (12%*), voedingszuur: citroenzuur, natuurlijk aroma, kleurend concentraat uit wortel en saffloer. *Overeenkomstig vruchtgehalte.
Allergenen
Deze Durstloscher Wassermelonen (12x 500ml) bevat geen bekende etiketteringsplichtige allergenen.
Voedingswaarden
| Voedingswaarde | Per 100g/ml |
| Energie | 184 kJ / 43 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan suikers | 11 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0 g |
Fabrikantgegevens
riha WeserGold Getränke GmbH & Co. KG
Behrenstraße 44-64, 31737 Rinteln
| Artikelnummer |
12502 |
|---|---|
| Besteleenheid |
1 |
| Aantal |
12 |
| Merk | |
| Emballage |
€0,00 |
| Type |
COMME |
| EAN code |
4100060035090 |

